27 квітня 2023, 16:42

REDCLIFFE PARTNERS виступила радником ЄБРР у зв'язку з кредитом на суму 100 млн доларів США для групи МХП

REDCLIFFE PARTNERS

Redcliffe Partners виступила українським юридичним радником Європейського банку реконструкції та розвитку у зв’язку з наданням забезпеченого кредиту на суму 100 мільйонів доларів США Групі МХП – одному із найбільших виробників зерна, м’яса птиці та рослинних олій в Україні та Південно-Східній Європі – для фінансування сезонних потреб оборотного капіталу у сегменті виробництва рослинної олії в Україні.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Проєкт є частиною Програми стійкості та життєзабезпечення ЄБРР (Resilience and Livelihoods Framework), створеної банком для підтримки економіки України після вторгнення росії. Надходження від кредиту використовуватимуться, зокрема, для забезпечення можливості виробництва та експорту МХП широковживаної сільськогосподарської продукції.

Redcliffe Partners надала ЄБРР повний спектр юридичних послуг для реалізації трансакції, що включали консультування з питань українського права, аналіз та супровід під час ведення переговорів щодо кредитної документації, підготовку та імплементацію складної моделі забезпечення, перевірку виконання різних попередніх умов, а також надання юридичного висновку з питань українського права.

До роботи над цим проєктом була залучена наша команда у складі керуючого партнера Олексія Сошенка, юриста Севастіана Вікторука та молодшого юриста Данила Мартинюка.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати