02 липня 2019, 12:56

РАУ буде вимогливішою до адвокатів при проходженні стажування

НААУ

Рада адвокатів України посилила вимоги до якості проходження стажування. Зміни стосуватимуться як майбутніх адвокатів, так і керівників стажування.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Від сьогодні почали діяти нові правила підвищення кваліфікації адвокатів".

Про це повідомляють у НААУ.

Так, підставою для дискусії про контроль дотримання вимог, встановлених до стажування законом та рішеннями органів адвокатського самоврядування, стали факти внесення до ЄРАУ відомостей про адвокатів, які не пройшли адаптаційного онлайн-курсу для стажерів.

За словами заступника Голови НААУ, РАУ Валентина Гвоздія, пройти онлайн-курс в обхід запобіжників, які гарантують реальне вивчення матеріалу, неможливо. Так, у разі, якщо користувач прискорено або всліпу пройшов усі завдання і тести цього курсу, система блокує такого користувача і він не може отримати сертифікат про складання адаптаційного курсу. Такий заблокований користувач не може вважати, що не зміг отримати сертифікат про проходження курсу з технічних причин і має пройти курс у належному порядку.

Відтак, РАУ вирішила змінити положення про організацію та проведення стажування і доповнити його вимогою до стажера надати сертифікат про проходження онлайн-курсу стажера Раді адвокатів регіону. Крім цього, будуть запроваджені курси для керівників стажування, які включатимуть навчання методик викладання, за зразком тренінгів для тренерів.

Як зазначається, програмне наповнення нового курсу планується розробити до кінця року.

Нагадаємо, у НПУ наполягають на підвищенні посадових окладів держнотаріусів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати