16 березня 2023, 11:54

Раді рекомендують прийняти за основу законопроєкт щодо забезпечення екологічної безпеки водокористування

Пресслужба Апарату Верховної Ради України

15 березня у форматі відеоконференції відбулося засідання Комітету ВРУ з питань екологічної політики та природокористування. Про це повідомила пресслужба Апарату Верховної Ради України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Визначено ключові антикорупційні заходи у сфері соціальної політики".

За дорученням Голови Верховної Ради України Комітет з питань екологічної політики та природокористування на своєму засіданні розглянув проєкт Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення екологічної безпеки водокористування (реєстр. №8363 від 13.01.2023), внесений Кабінетом Міністрів України.

Метою законопроєкту є вдосконалення охорони та збереження природних властивостей наявних лікувальних ресурсів, зокрема, передбачення нормативів екологічної безпеки водокористування в межах округу санітарної охорони курорту, що сприятиме охороні та відновленню екосистем, пов’язаних із водою.

За результатами розгляду Комітет прийняв рішення рекомендувати ВРУ законопроєкт включити до порядку денного дев'ятої сесії Верховної Ради України IX скликання та за результатами розгляду у першому читанні прийняти за основу.

Крім того, Комітет розглянув, зокрема, проєкт Постанови про звернення ВРУ до парламентів усіх іноземних держав, Європейського парламенту та Міжнародного агентства з атомної енергії щодо накладення санкцій на російську державну корпорацію з атомної енергії "Росатом" та запровадження заходів для зменшення співпраці з російською федерацією у сфері ядерної енергетики (реєстр. №9060 від 23.02.2023), поданий народним депутатом України Совсун І.Р. та іншими народними депутатами України. Прийнято рішення прийняти постанову в цілому.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати