19 квітня відбулося засідання Комітету Верховної Ради України з питань правової політики, на якому розглянуто в порядку, передбаченому ч. 6 ст. 118 Регламенту Верховної Ради, проєкт Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обов’язкової реєстрації та використання електронних кабінетів в Єдиній судовій інформаційно-телекомунікаційній системі представниками правничих професій, юридичними особами та фізичними особами – підприємцями (№7574-д від 11 жовтня 2022 року). Про це повідомила пресслужба Апарату ВРУ.
![]() |
Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час! |
Читайте також: "Україна доєдналася до системи Механізму цивільного захисту ЄС".
Як зазначалося раніше, 3 квітня Комітетом було схвалено порівняльну таблицю до законопроєкту, яка мала 353 поправки й пропозиції та за результатом розгляду яких пропонувалося врахувати (частково, редакційно) 157, відхилити – 196. За результатами опрацювання порівняльної таблиці до законопроєкту було висловлено окремі зауваження.
Так, із метою часткового врахування висновку юридичної експертизи народним депутатом Масловим Д.В. відповідно до ч. 6 ст. 118 Регламенту було запропоновано доповнити порівняльну таблицю пропозиціями, спрямованими на уточнення назви законопроєкту та доповнення процесуальних кодексів положеннями, що захищають права осіб, які через релігійні переконання не можуть реєструвати е-кабінет у ЄСІТС або її окремій підсистемі.
Обговоривши та врахувавши запропоновані нардепом пропозиції Комітет вирішив рекомендувати Верховній Раді прийняти законопроєкт у другому читанні та в цілому в редакції, запропонованій Комітетом.
Як зазначається, розгляд законопроєкту очікується на наступному пленарному засіданні ВРУ.