11 серпня 2020, 13:09

Раді пропонують заборонити чиновникам та членам їхніх родин мати рахунки у валюті

У Верховній Раді України зареєстровано Проект Закону №3940 від 28.07.2020 р. "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо відповідальності за порушення заборони відкриття рахунків в банках в іноземної валюті)".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ВРУ пропонують внести зміни до закону про публічні закупівлі".

Зазначається, що метою законопроекту є створення законодавчої бази щодо встановлення зацікавленості та відповідальності керівництва Національного банку, а саме, Членів Ради Національного банку, Голови Національного банку та його заступників у прийнятті рішень, спрямованих на забезпечення стабільності української грошової одиниці.

Зокрема, пропонується доповнити КпАП новою статтею, яка передбачатиме відповідальність за порушення обмежень щодо відкриття посадовими особами валютних рахунків, володіння валютою та цінними паперами.

Так, відкриття такими особами та членами їхніх сімей рахунків у банках у валюті, або в установах за межами України, або володіння іноземною валютою каратиметься штрафом до 255 тис. грн. Якщо ж особа протягом року повторно порушила встановлені обмеження, доведеться сплатити до 340 тис. грн. з позбавленням права обіймати певні посади.

Нагадаємо, Мінінфраструктури підготувало законопроект, який регламентуватиме роботу таксистів.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати