16 червня 2020, 15:19

Рада ухвалила законопроект щодо порядку призначення та звільнення членів Кабміну

Інформаційне управління Апарату ВРУ

Верховна Рада України прийняла основу проект Закону 3195 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення порядку призначення та звільнення з посад членів Кабінету Міністрів України".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "В Україні діятиме Національний орган інтелектуальної власності: прийнято закон".

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату ВРУ.

Зазначається, що законопроектом передбачається надати комітетам Верховної Ради України та Верховній Раді України повноваження при розгляді питання про звільнення члена Кабінету Міністрів України заслуховувати його звіт про свою діяльність на посаді.

Так, проектом пропонується:

- закріпити обов’язок члена Кабінету Міністрів України бути присутнім та звітувати про виконану роботу при розгляді питання про його звільнення (підставою якого було його особиста заява про відставку) на засіданні комітету Верховної Ради України та на пленарному засіданні Верховної Ради України;

- врегулювати порядок подання такого звіту;

- закріпити право представника комітету, до відання якого належить питання про звільнення члена Кабінету Міністрів, на виступ під час розгляду цього питання Верховною Радою України.

Відповідні зміни пропонується внести до статті 18 Закону України “Про Кабінет Міністрів України”, статті 6 Закону України "Про центральні органи виконавчої влади", статті 18 Закону України “Про комітети Верховної Ради України”, Регламенту Верховної Ради України.

Нагадаємо, прийнято за основу законопроект про хмарні послуги.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати