19 травня 2020, 11:46

Рада прийняла закон щодо поширення каналу іномовлення на окуповані території

Інформаційне управління Апарату ВРУ

Верховна Рада України прийняла Закон 2521 "Про внесення змін до Закону України "Про систему іномовлення України" (щодо програмної політики та території розповсюдження)".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Зміни про уточнення ознак окремих злочинів у службовій діяльності: Рада прийняла за основу проект".

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату ВРУ.

"За" проголосував 231 народний депутат.

Так, Законом встановлено необхідність погодження програмної політики державного підприємства "Мультимедійна платформа іномовлення України" (далі - МПІУ) з Уповноваженим органом.

Законом змінено загальні вимоги вироблення програм МПІУ з англійської на українську мову та унормовано розповсюдження ефірного наземного аналогового і цифрового мовлення на території Донецької та Луганської областей, Автономної Республіки Крим та міста Севастополь, мовлення у районах України, що межують з тимчасово окупованими територіями Донецької та Луганської областей, Автономної Республіки Крим та міста Севастополь, а також мовлення у прикордонних районах України, що межують з територією держави-агресора чи територіями інших країн, з яких поширюються програми держави-агресора шляхом наземного ефірного та/або цифрового мовлення.

Відповідні зміни внесено до ст. 7 Закону України "Про систему іномовлення України".

Закон прийнято з необхідними техніко-юридичними правками.

Нагадаємо, Рада не скасовуватиме "банківський" закон.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати