03 лютого 2021, 14:25

Рада підтримала законопроєкт про удосконалення ведення Державного реєстру географічних назв

Прес-служба Мінекономіки

3 лютого на засіданні Верховної Ради України 310 народних депутатів підтримали у першому читанні законопроєкт №4079 про удосконалення законодавства щодо створення та ведення Державного реєстру географічних назв, здійснення обліку і реєстрації географічних назв.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ВРУ дозволила впровадження е-лікарняних в Україні"

Про це повідомляє прес-служба Мінекономіки.

«Реалізація цього законопроекту забезпечить функціонування Державного реєстру географічних назв в електронному вигляді. Отже, всі бажаючі отримають вільний та постійний доступ до достовірної інформації про географічні назви. Підтримка цього законопроекту також сприятиме актуалізації даних в Реєстрі, які мають важливе значення для економічного розвитку країни», - прокоментував Міністр Ігор Петрашко.

Зокрема, реалізація законопроєкту передбачає:

  • здійснення державного управління у сфері діяльності, пов’язаної із встановленням, унормуванням, обліком, реєстрацією, використанням та збереженням географічних назв;

  • створення та ведення Державного реєстру географічних назв в електронному вигляді, здійснення заходів з його програмного та технологічного забезпечення, захисту даних, ведення обліку і державної реєстрації географічних назв та доступу до відомостей Державного реєстру географічних назв відповідно до законодавства;

  • визначення держателя та адміністратора Державного реєстру географічних назв.

Нагадаємо, Рада посилила відповідальність за незаконне виселення з житла.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати