10 листопада 2020, 10:07

Рада арбітражних керуючих затвердила порядок прийняття рішень шляхом опитування

НААКУ

6 листопада 2020 року Радою арбітражних керуючих України затверджено Порядок прийняття з’їздом арбітражних керуючих України рішень шляхом опитування (заочного голосування).


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "НААКУ рекомендує арбітражним керуючим не користуватися поштовими скриньками з російським доменом".

Про це повідомляє прес-служба НААКУ.

Зокрема, питання, які можуть вирішуватися шляхом опитування (заочного голосування):

1. Затвердження кошторису НААКУ, її органів, а також звітів про їх виконання;

2. Встановлення розміру та порядку сплати членських внесків НААКУ;

3. Затвердження Положення про членські внески. Інформування спільноти, розміщення повідомлень про початок опитування, результатів опитування, проєктів рішень тощо, документів для опитування буде здійснюватися на офіційному веб-сайті НААКУ unita.community.

Зазначається, що опитування арбітражних керуючих має відбуватися шляхом заповнення арбітражним керуючим бюлетеня з проєктом (проєктами) рішення стосовно питань порядку денного з’їзду арбітражних керуючих України та подання заповненого бюлетеня до Національної асоціації арбітражних керуючих України в період проведення опитування (заочного голосування) на електронну адресу НААКУ, зазначену в бюлетені, у вигляді електронного документа з накладенням кваліфікованого електронного підпису відповідно до вимог Законів України "Про електронні документи та електронний документообіг" та "Про електронні довірчі послуги".

У НААКУ відзначили, що цей документ, який передбачає неавтоматизований порядок голосування, затверджено виключно з метою прийняття вкрай необхідних для функціонування організації рішень спільноти з питань фінансового забезпечення діяльності. Вже зараз розпочато консультації щодо створення автоматизованої системи для проведення довірчого голосування в мережі Інтернет, положення про таку систему буде винесено на розгляд очного чергового з’їзду арбітражних керуючих України, який має відбутися в жовтні-листопаді 2021 року.

Нагадаємо, сформований персональний склад Науково-консультативної ради НААКУ.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати