19 вересня 2018, 17:28

Проектний офіс зі створення Міністерства у справах ветеранів презентував «Білу книгу» підтримки ветеранів та їхніх родин

Проектний офіс зі створення Міністерства у справах ветеранів

Проектний офіс зі створення Міністерства ветеранів, який був створений на базі ГО «Юридична Сотня» представив аналітику «Біла книга: аналіз системи державної підтримки ветеранів та їх родин в Україні» та закликав уряд пришвидшити створення міністерства у справах ветеранів в Україні.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


««Біла книга» – перше в Україні аналітичне дослідження системи державної допомоги ветеранам та їхнім сім’ям та рекомендації уряду, які були напрацьовані громадськістю, щодо покращення цієї системи», - повідомила керівник ГО «Юридична сотня» та Проектного офісу зі створення міністерства у справах ветеранів Леся Василенко.

За її словами, над концепцією міністерства та «Білою книгою» працювали представники більш як 100 громадських, волонтерських, ветеранських організацій з усіх регіонів України.

«Ми пропонуємо створити єдиний електронний реєстр ветеранів в Україні, що включає автоматизовану систему надання адміністративних послуг та облік актуальних потреб ветеранів, чітко визначити в законодавстві статус ветерана. Акселератором реформ має стати міністерство у справах ветеранів, яке здатне упорядкувати бюрократичний хаос, відкрити нові фінансові можливості підтримки ветеранів та їхніх сімей, надати голос ветеранам в Уряді та Парламенті», – наголосила пані Василенко.

«19 вересня 2018 р. Проектний офіс зі створення Міністерства ветеранів передав «Білу книгу» Прем'єр-міністру України. Закликаємо уряд не гаяти часу і пришвидшити створення міністерства у справах ветеранів в Україні», - наголосила Леся Василенко. Нагадаємо, що рішення про створення такого міністерства Верховна Рада України ухвалила 27 лютого 2018 р.

Завантажити «Білу книгу» можна тут.

01

02

03 04 05

06

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати