28 листопада 2023, 17:56

Проєкт ArtAsters продовжується презентацією виставки ART AT WAR & PEACE

Asters

23 листопада 2023 року Asters та Американсько-Українська Ділова Рада (USUBC) презентували виставку ART AT WAR & PEACE в рамках багаторічного проєкту ArtAsters з популяризації українського мистецтва. Проєкт відновився після перерви через повномасштабну війну в Україні.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


До нової експозиції, розташованої в офісі Asters, увійшли роботи відомих сучасних українських художників Володимира Товкайла, Інни Пантелемонової та Павла Македонського. Картини були надані художниками та приватними колекціонерами, найбільший внесок зробив бізнесмен і меценат Ігор Щукін. Відкриття виставки відвідали багато гостей - представники бізнесу, державних та недержавних установ, міжнародних організацій, ЗМІ та мистецтва.

Старший партнер Asters Армен Хачатурян коментує: "Жахлива війна, що триває, на щастя, не знищила людське бажання творити та наповнила новими сенсами такі поняття, як свобода, справедливість, мир та щастя. Володимир Товкайло, Павло Македонський та Інна Пантелемонова — добре відомі та визнані імена у сучасному українському мистецтві. Ми раді представити їхні нові роботи, написані під час війни. Вони пронизані новими почуттями, болем, надією та енергією, що зміцнюють людську волю та силу, які дуже необхідні для перемоги у війні. Таке мистецтво лікує, надихає та об'єднує. Дуже приємно, що ArtAsters відновлює свою роботу таким потужним меседжем, наповненим емоціями та змістом. Ми завжди будемо пам'ятати, яку високу ціну доводиться платити, щоб наші мрії про мир стали реальністю. Слава українським Збройним силам і слава всім героям, які віддали своє життя за Україну!"

Морган Вільямс, президент USUBC, зазначив: "Мистецтво особливо важливе у важкі часи. У своїх роботах художники розповідають про жахіття війни та малюють образи майбутнього. USUBC рада продовжити підтримку ArtAsters цією потужною виставкою. За сотні років Україна пережила багато війн та інших жахливих подій, зокрема голод, червоний терор та ГУЛАГи. Україна та дух її народу вистояли й обов'язково вистоять і зараз, переможуть і будуватимуть нову історію".

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати