24 липня 2020, 13:02

Проект Антикорстратегії ставить під загрозу незалежність судової влади, - позиція місцевих господарських судів

Прес-офіс Вищої ради правосуддя

Проект Антикорупційної стратегії ставить під загрозу незалежність судової влади, а отже, не може створювати основу для подальшого розвитку антикорупційного законодавства та потребує суттєвого доопрацювання.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також:"Господарський суд Харківської області: положення проекту Антикорстратегії дискредитують суддів".

Про це наголосили судді Господарського суду Київської області у висновку щодо проекту Антикорупційної стратегії на 2020–2024 роки, розробленого НАЗК, повідомляє прес-офіс Вищої ради правосуддя.

Зазначається, що позицію стосовно неприпустимості затвердження стратегії у редакції, що пропонує НАЗК, підтримала суддівська спільнота господарських судів ЧернігівськоїСумськоїХарківської областей, міста Києва, наголосивши на необхідності суттєвого доопрацювання цього документа.

Також у прес-офісі нагадали, що ВРП визнала проект Антикорупційної стратегії на 2020–2024 роки таким, що не відповідає вимогам нормотворчої техніки, має декларативний характер, містить суперечливі твердження та необґрунтовані положення. На думку ВРП, проект Антикорупційної стратегії на 2020–2024 роки розроблений всупереч імперативним приписам законодавства, не може створювати основу для подальшого розвитку антикорупційного законодавства та потребує доопрацювання .

Нагадаємо, до КСУ надійшло подання щодо конституційності закону про ВАКС.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати