25 березня 2020, 17:27

Призначено заступника керівника апарату Черкаського апеляційного суду

Судова влада України

25 березня 2020 р. Крістіна Громова приступила до виконання обов’язків заступника керівника апарату Черкаського апеляційного суду.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Навіть в умовах надзвичайного стану робота судів не може бути припинена, - Голова ВРП".

Про це повідомляє Судова влада України.

Так, у лютому 2020 р. було оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії "Б" заступника керівника апарату Черкаського апеляційного суду (Наказ ДСА України №48 від 05.02.2020 р.). За результатами конкурсу конкурсною комісією було визначено переможця - Громову Крістіну Леонідівну та призначено її на посаду відповідно до Наказу ДСА України №87/к від 24.03.2020.

Як зазначається, Крістіна Громова закінчила Національну юридичну академію імені Ярослава Мудрого. З 2008 р. працювала на посаді помічника судді Апеляційного суду Черкаської області, а потім - Черкаського апеляційного суду.

Нагадаємо, обрано голову Господарського суду Черкаської області.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати