18 червня 2020, 13:30

Прийнято закон про зміни до держбюджету щодо перерозподілу коштів на боротьбу з COVID-19

Інформаційне управління Апарату ВРУ

Верховна Рада України прийняла Закон 3509 "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік"".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Рада дозволила випускникам-2020 складати ДПА за бажанням".

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату ВРУ.

Зокрема, Законом внесено зміни до статті 28 Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік", якими передбачається можливість спрямування коштів фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19 та її наслідками на "придбання обладнання для приймальних відділень опорних закладів охорони здоров'я в госпітальних округах, для відділень екстреної (невідкладної) медичної допомоги, що входять до багатопрофільних лікарень, для медичних амбулаторій, фельдшерсько-акушерських і фельдшерських пунктів у сільській місцевості та проведення капітального ремонту, реконструкції цих приміщень, покращення транспортного сполучення, будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання автомобільних доріг загального користування державного, місцевого значення".

Цей Закон набирає чинності з дати його опублікування.

Нагадаємо, Раді рекомендують прийняти у другому читанні та в цілому законопроект про розвідку.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати