17 березня 2021, 9:00

При зміні місцезнаходження платника ПДВ, його номер рахунку у системі е-адміністрування ПДВ не змінюється

Головне управління ДПС у м. Києві

У разі зміни суб’єктом господарювання місцезнаходження (місця проживання), пов’язаного зі зміною адміністративного району, номер рахунку у системі електронного адміністрування ПДВ (далі – СЕА ПДВ) не змінюється.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Змінено форму та порядок заповнення декларації акцизного податку"

Рахунки в СЕА ПДВ відкриваються автоматично на підставі реєстру платників податку (далі – Реєстр), який ДПС надсилає Державному казначейству України не раніше ніж за один робочий день до дати реєстрації особи платником податку.

У Реєстрі зазначається, зокрема, індивідуальний податковий номер платника ПДВ та дата реєстрації його платником ПДВ.

Індивідуальний податковий номер платника ПДВ присвоюється особі, що реєструється як платник податку і зберігається за платником ПДВ до моменту анулювання його реєстрації платником ПДВ.

Новий електронний рахунок в СЕА ПДВ відкривається у разі повторної реєстрації особи платником цього податку (п. 8 Порядку № 569).

При зміні суб’єктом господарювання місцезнаходження (місця проживання), у тому числі пов’язаного зі зміною адміністративного району, не відбувається анулювання реєстрації платника ПДВ та не здійснюється повторна реєстрація платником ПДВ, у зв’язку із чим підстави для відкриття нового електронного рахунку відсутні, а отже номер рахунку у системі електронного адміністрування ПДВ не змінюється.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати