22 серпня 2019, 10:25

Президент внесе законопроект про відтермінування штрафів за нерозмитнені автомобілі на засіданні ВРУ

Офіційне інтернет-представництво Президента України

Президент України Володимир Зеленський внесе законопроект про відтермінування штрафів за нерозмитнені автомобілі для розгляду на першому засіданні ВРУ. Процедури розмитнення вдосконалять.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Президент звільнив голову Миколаївської обласної державної адміністрації".

Про це повідомляє Офіційне інтернет-представництво Президента України.

"Понад місяць тому Президент звертався до парламенту з ініціативою відстрочити непропорційно жорсткі санкції за порушення термінів розмитнення ввезених з-за кордону автомобілів і пропонував розглянути це питання на позачерговому засіданні. Проте Верховна Рада VIII скликання тоді відмовила Президенту. Наразі цей законопроект є пріоритетним, і він буде знову внесений для розгляду на першому ж засіданні парламенту нового скликання. Верховна Рада має підтримати законопроект, і штрафні санкції будуть відтерміновані", - розповів Заступник керівника Офісу Президента України Руслан Рябошапка.

За його словами, застосування штрафних санкцій планують відкласти на три місяці. За цей час будуть напрацьовані законодавчі ініціативи для врегулювання проблем, які виникають при розмитненні автомобілів, і встановлення пропорційних штрафних санкцій у разі порушення законодавства.

"Чинне законодавство є недосконалим. У багатьох випадках його неможливо реалізувати. Сьогодні на нараді була досягнута домовленість про створення робочої групи на базі парламенту, яка напрацює необхідні зміни з урахуванням пропозицій, що надійдуть від представників автомобілістів", - зазначив заступник керівника Офісу Президента.

Нагадаємо, відсьогодні діють нові штрафні санкції за порушення при переміщенні транспортних засобів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати