19 червня 2020, 10:33

Президент підтримав розробку дорожньої карти подальшого розвитку ініціативи Східного партнерства

Офіційне інтернет-представництво Президента України

Президент України Володимир Зеленський підтримав розробку дорожньої карти подальшого розвитку ініціативи Східного партнерства та її затвердження на Шостому cаміті Східного партнерства у 2021 р.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Президент підписав указ про заснування Дня фермера в Україні".

Про це повідомляє Офіційне інтернет-представництво Президента України.

"Маю надію, що це станеться вже на початку 2021 р. і не в режимі онлайн, а під час дійсно живої зустрічі, де ми зможемо потиснути одне одному руки, закріпивши нові рішення та важливі угоди", - заявив Президент України.

Під час відеоконференції лідерів Східного партнерства було наголошено, що основними завданнями на майбутнє є подолання наслідків пандемії COVID-19, розширення ініціативи та вироблення довготривалих правил діяльності після 2020 року. Також важливими питаннями нині є посилення інтеграції у Європі, відкриття нових ринків та побудова інфраструктури для високоякісного зв’язку.

Серед пріоритетів діяльності Східного партнерства було названо демократизацію економіки, належне урядування, зокрема боротьбу з корупцією та верховенство права, проблему кліматичних змін, цифрову трансформацію економіки. Також наголошено на важливості залучення громадянського суспільства до ухвалення державних рішень.

Крім цього, було приділено увагу просуванню до припинення воєнних та вирішення заморожених конфліктів регіону, боротьбі з дезінформацією, збільшенню інвестицій та динаміки реформ у регіоні.

Нагадаємо, Глава держави дав завдання підвищити зарплати лікарям другої ланки з 1 вересня.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати