18 грудня 2020, 10:47

Президент підписав зміни до закону про концесію щодо відтермінування використання е-торгівлі

Офіційне інтернет-представництво Президента України

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон України "Про внесення зміни до пункту 1 розділу XII "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про концесію" № 1024-IX, який Верховна Рада ухвалила 2 грудня 2020 року.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Президент призначив довічні стипендії видатним освітянам".

Про це повідомляє Офіційне інтернет-представництво Президента України.

Як зазначається, документ відтерміновує до 1 вересня 2021 року набрання чинності окремими положеннями Закону "Про концесію", що визначають використання електронної торгової системи, для забезпечення її створення та належної підготовки до впровадження.

Проектування, розробка, тестування та запровадження цієї електронної системи потребує значних часових і фінансових ресурсів, а в умовах обмеженості бюджетних коштів виникає необхідність залучення позабюджетного фінансування, суттєвою перешкодою для чого стала пандемія коронавірусної хвороби COVID-19.

Реалізація положень закону сприятиме належній розробці якісних і зрозумілих правил функціонування електронної торгової системи, належних алгоритмів захисту конфіденційної інформації, розміщеної в такій системі, а також стабільності роботи створеної інфраструктури.

Нагадаємо, Президент призначив Голову Дніпропетровської ОДА.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати