01 червня 2021, 16:43

PRAVOSUD надає юристам безкоштовний доступ до своїх цифрових інструментів

PRAVOSUD

Літо - це час відпочити! Щоб зробити вашу довгоочікувану відпустку ще приємнішою, PRAVOSUD вирішив зробити подарунок. З 1-го червня по 1-е вересня 2021 року всім користувачам надається повний доступ до пакета “Стандарт” протягом 3-х довгих і сонячних місяців.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


photo_2021-05-27_13-31-42 (2)

Так, ніяких оплат чи інших зобов’язань. Просто зараз увійдіть до системи й почніть користуватися одним з найкращих цифрових інструментів для юристів в Україні.

Які можливості ви матимете:

  • Пошук судової практики разом з пошуком правових позицій;
  • Пошук НПА
  • Пошук рішень ЄСПЛ
  • Аналіз практики суддів. До речі, ви знали, що в системі можна побачити не лише статистичні дані щодо розгляду справ, а й декларації, акти ВРП, а також тенденції розгляду справ за участю юридичних осіб? Наприклад, у розділі "Профіль судді" в статистиці розгляду ви зможете побачити, скільки справ було розглянуто стосовно конкретної юридичної особи, позивачем чи відповідачем була ця особа, а також чи перемогла вона у справі. Можна іноді виявити доволі цікаву інформацію, яка вам може стати в пригоді при підготовці до справи.
  • Моніторинг. Моніторинг дозволяє здійснювати не лише відстежування конкретних судових справ, а й, скажімо, отримувати оперативні надходження стосовно певного предмета, по інстанції, по регіону, суду чи судді. Дуже зручно.

Почніть просто зараз! Перейти за посиланням.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати