24 червня 2024, 18:33

Повідомлено про підозру керівнику Російського університету спецназу

Пресслужба Офісу Генпрокурора

Керівнику Російського університету спецназу повідомлено про підозру в пособництві у веденні агресивної війни. Про це повідомила пресслужба Офісу Генпрокурора.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Вбив капітана буксира, який перевозив людей із Херсона: судитимуть військового армії рф".

За даними слідства, підозрюваний, бувши керівником спеціалізованого закладу, за дорученням голови чеченської республіки рф з липня 2022 року забезпечує проведення військової, у тому числі вогневої, тактичної, медичної підготовки добровольців для формування так званих "кадирівських" підрозділів. 

"Встановлено, що на базі Російського університету спецназу в м. Гудермес чеченської республіки під керівництвом підозрюваного підготовлено понад 16 тисяч добровольців, які надалі у складі військових підрозділів "Північ-Ахмат", "Південь-Ахмат", "Захід-Ахмат", "Схід-Ахмат", "Ахмат-Росія", "Ахмат-Чечня", так званого спецназу "Ахмат", підрозділів росгвардії по чеченській республіці брали участь у здійсненні військової агресії проти України"– йдеться в повідомленні.

В Офісі Генпрокурора зазначили, що під час його керівництва університетом було налагоджено складання, випуск та передачу FPV-дронів до згаданих військових підрозділів, а також забезпечено навчання зовнішніх пілотів FPV-дронів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати