07 жовтня 2020, 9:05

Порядок заповнення і подання фінансовими агентами звіту про підзвітні рахунки

Прес-служба ДПС

На виконання положень Угоди між Урядом України та Урядом Сполучених штатів Америки, для поліпшення виконання податкових правил й застосування положень Закону США «Про податкові вимоги до іноземних рахунків» (FATCA), Міністерство фінансів України наказом від 12.08.2020 №496 затвердило Порядок заповнення і подання фінансовими агентами звіту про підзвітні рахунки.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Київські платники податків перерахували до бюджету близько 87,6 млрд грн"

Зазначеним Порядком передбачено, що фінансові агенти України зможуть подавати до ДПС України через платформу IDES (International data exchange service - Міжнародна служба обміну даними) звіти про підзвітні рахунки, відкриті платниками податків США в українських фінансових установах у випадках та в обсязі, визначених Угодою.

Звіт про підзвітні рахунки заповнюється англійською мовою (латинськими буквами) та подається виключно в електронній формі одним XML-файлом. У разі відсутності у фінансового агента підзвітних рахунків у звітному періоді до ДПС через IDES надається звіт з нульовими даними.

З більш детальною інформацією щодо Порядку заповнення і подання фінансовими агентами звіту про підзвітні рахунки відповідно до Угоди між Урядом України та Урядом Сполучених Штатів Америки для поліпшення виконання податкових правил застосування Закону США «Про податкові вимоги до іноземних рахунків» (FATCA) можна ознайомитись за посиланням.

Нагадаємо, Раді пропонують механізм оподаткування соцмереж та інших е-послуг, що надаються нерезидентами.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати