11 січня 2024, 12:09

Понад 121 млн грн застави: підозрюваному в ухиленні від сплати податків обрали запобіжний захід

Київський районний суд м. Одеси

До Київського районного суду м. Одеси надійшло клопотання про обрання запобіжного заходу підозрюваному в ухиленні від сплати податків, легалізації коштів одержаних злочинним шляхом та службовому підробленні. Про це повідомила пресслужба суду.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Верховний Суд оскаржить поновлення на посаді Богдана Львова".

За версією слідства, керівник однієї з компаній разом із невстановленими особами розробив план, направлений на ухилення від сплати податків.   

"Наприклад, підозрюваний прийняв рішення реалізовувати куплений товар у суб’єктів господарювання за готівкові кошти без відображення таких операцій в бухгалтерському обліку та фінансовій звітності підприємства. За версією слідства, в балансових звітах підприємства, які подаються до контролюючих податкових органів, вказувалися завідомо неправдиві відомості про залишок товарів на балансі товариства. Загальна сума збитків внаслідок вищевказаних дій становить близько 767 млн грн"– ідеться в повідомленні.

Розглянувши клопотання правоохоронців, слідчий суддя обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді застави у розмірі понад 121 млн гривень.

Ухвала слідчого судді не набрала законної сили.

Відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати