28 січня 2021, 12:15

Положення про освітній округ і опорний заклад узгоджено з законодавством: рішення Уряду

Прес-служба МОН

Уряд вніс зміни до Положення про освітній округ і опорний заклад освіти, які узгоджують документ із чинним законодавством. Відповідне рішення Кабінет Міністрів ухвалив 27 січня 2021 року.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "З 1 лютого розпочнеться реєстрація на ЗНО".

Про це повідомляє прес-служба МОН.

Це зроблено з метою усунути неузгодженості між законами "Про освіту", "Про повну загальну середню освіту" та чинним Положенням про освітній округ і опорний заклад освіти, затвердженим постановою Кабінету Міністрів від 19 червня 2019 року №532.

Зокрема, законодавство України не передбачає існування освітніх округів та повноважень Уряду щодо затвердження положення про них. Водночас зміни не стосуються питань місцевого самоврядування і територіальних громад, а також місцевого і регіонального розвитку.

Згідно зі змінами, засновник присвоює закладу загальної середньої освіти статус опорного за результатами конкурсу, проведеного відповідно до затверджених ним умов.

Освітній процес у опорному закладі освіти та його філіях організовується відповідно до освітньої програми (освітніх програм) опорного закладу освіти.

Засновник опорного закладу також забезпечує підвезення здобувачів освіти, педагогічних працівників (за потреби) до закладу і у зворотньому напрямку відповідно до законодавства.

Нагадаємо, ОАСК відкрив провадження у справі за позовом видавництва "Навчальна книга – "Богдан" до МОН.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати