11 травня 2019, 13:33

Податкова знижка: чи можна подати документи онлайн

Вісник ДФСУ

Підстави для нарахування податкової знижки із зазначенням конкретних сум відображаються платником податку у річній податковій декларації про майновий стан і доходи, яка подається по 31 грудня включно наступного за звітним податкового року (пп. 166.1.2 ст. 166 ПКУ).


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Які платежі не вважаються роялті".

Так, податкова декларація подається контролюючому органу, в якому перебуває на обліку платник податків (п. 49.1 ст. 49 ПКУ). При цьому за вибором платника декларація може бути подана в один із таких способів:

  • особисто або уповноваженою на це особою;
  • надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;
  • засобами електронного зв'язку в електронній формі з дотриманням вимог законів щодо електронного документообігу.

Як зазначається, з метою забезпечення підвищення рівня добровільності декларування доходів громадян, підвищення якості адміністрування ДФС запроваджено новий електронний сервіс в Електронному кабінеті, в т.ч. заповнення та подання податкової декларації про майновий стан і доходи платниками податків - фізичними особами в електронному вигляді. Крім цього, на офіційному веб-порталі ДФС у банері "Деклараційна кампанія 2019" розміщено електронні форми декларації та приклади її заповнення.

У разі якщо платник податку до кінця податкового року, що настає за звітним, не скористався правом на нарахування податкової знижки за наслідками звітного податкового року, таке право на наступні податкові роки не переноситься.

За інформацією Вісника ДФСУ.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати