01 квітня 2015, 15:25

Подати документи поштою можна буде на всі види соціальної допомоги – Розенко

Урядовий портал

Система безконтактного прийняття документів, яку впроваджують відносно субсидій на комунальні платежі, невдовзі розповсюдиться і на інші види соціальної допомоги. Про це заявив міністр соціальної політики України Павло Розенко в ефірі радіо «Ера».


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


«Безумовно, ми розуміємо, що це великі ризики, але ми будемо переходити на безконтактну форму надання всіх видів соціальної допомоги, а тому стартуємо із системи надання субсидій», - наголосив Павло Розенко.

«Сьогодні для отримання субсидії потрібно заповнити лише два аркуші - з бланками заяви та декларації про дохід сім’ї. Ці документи людина має отримати поштою на свою адресу до 15 квітня, тобто до отримання платіжок за комунальні послуги за квітень місяць. Також вона одержить коротке звернення, де буде вказана адреса місцевого управління соціального захисту населення, куди вона має повернути ці, вже заповнені,  документи. Крім того, буде додано ще й коротку інструкцію, як правильно писати заяву та заповнювати декларацію», - розповів міністр.

При цьому він підкреслив, що заповнені документи громадяни можуть або самостійно віднести до органів соцзахисту, або ж відправити поштою. «Надана можливість щодо відправлення поштою – це принципове рішення, яке прийняв Уряд, і це перший експеримент в історії України», - зазначив міністр.

Він також додав, що бланки декларації та заяви вже розміщені на веб-сайті Мінсоцполітики та Урядовому порталі. І оскільки вони не є документами суворої звітності, їх уже зараз можна при бажанні роздрукувати, заповнити та надіслати в управління соцзахисту для нарахування субсидій.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати