24 червня 2024, 17:47

Перші пари уклали офіційний шлюб онлайн у Дії

Пресслужба Мінцифри

Цими вихідними (22-23 червня 2024 року) три пари уклали офіційний шлюб по відеозвʼязку. Перше подружжя – активіст, військовий, народний депутат Роман Лозинський і фахівчиня із соціальних та поведінкових комунікацій, викладачка УКУ Світлана Кісільова, – які випробовували на собі технологію, яка особливо актуальна для пар на відстані, повідомила пресслужба Мінцифри.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Єдина інформаційна система соціальної сфери: Уряд схвалив законопроєкт".

"Перша у світі пара одружилася в Дії. Це унікальний досвід для всього світу. Ми цифровізували процес одруження, і військові, пари на відстані чи кожен охочий уже скоро зможуть зареєструвати шлюб онлайн. Загалом на бета-тест зареєструвалося 2500 пар, що вкотре показує: цифровізація вже стала попкультурою. Продовжуємо тестувати шлюб онлайн у Дії, і скоро сервіс буде доступний для кожного українця", – зазначив Михайло Федоров, віцепремʼєр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – міністр цифрової трансформації.

У міністерстві вказали, що людина може вибрати вільну дату й час, а після очікувати на посилання на справжню церемонію по відеозвʼязку. Цифрове свідоцтво про реєстрацію шлюбу автоматично підтягнеться в Дію, а фізичний документ можна замовити доставкою Укрпошти чи забрати у відділенні. 

Як зазначається, послуга скоро стане доступною для всіх українців.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати