26 листопада 2021, 14:26

Органи ДВС вилучили у боржника авто за несплату дорожніх штрафів

Пресслужба Міністерства юстиції

Житель міста Кривий Ріг Дніпропетровської області накопичив 5 штрафів за порушення правил дорожнього руху на загальну суму більше 2 500 грн – та залишився без авто. І все тому, що не сплатив штрафи вчасно та не з’являвся на виклики державного виконавця.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства юстиції.

На виконанні стосовно неплатника дорожніх штрафів перебувають й інші виконавчі провадження про стягнення на користь держави, зокрема, щодо не сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, а також на користь банківської установи на загальну суму майже 80 000 грн.

Державним виконавцем у ході виконавчих дій було встановлено, що боржнику на праві власності належить автотранспортний засіб, в результаті чого відповідне авто було оголошено в розшук.

Наразі автомобіль вилучений та перебуває на штрафмайданчику, допоки власник не сплатить заборгованість, виконавчий збір у розмірі 10% від суми боргу, витрати виконавчого провадження та послуги щодо зберігання транспортного засобу. Або ж арештоване майно боржника буде реалізоване на електронному аукціоні OpenMarket (ДП «СЕТАМ» Міністерства юстиції України).

На виконанні в органах ДВС Дніпропетровської області перебуває 17 412 виконавчих проваджень щодо примусового стягнення штрафів у справах про адміністративні правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху.

Всього з початку 2021 року державними виконавцями Дніпропетровської області стягнуто майже 40 млн грн за виконавчими провадженнями вказаної категорії.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати