27 грудня 2022, 18:07

Оприлюднено оновлений список делегатів на ХІХ позачерговий з'їзд суддів України

Пресслужба РСУ

На сайті Ради суддів України оприлюднено оновлений список делегатів на ХІХ позачерговий з’їзд суддів України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Зміну системи місцевих судів відтерміновано"

Про це повідомляє пресслужба РСУ.

Відповідно до списку, інтереси суддівської спільноти мали би представляти 288 делегатів, серед яких і делегати від Верховного Суду України та Вищих спеціалізованих судів.

Необхідність оновлення списку делегатів на з'їзд пов'язана з воєнними діямі на території України. Одним з делегатів з'їзду було обрано суддю Красноградівського районного суду Харківської області Дмитра Константинова, який загинув під час розмінування звільнених від окупації територій Харківщини.

ХІХ позачерговий з'їзд суддів України відбудеться 11-13 січня 2023 року, головним питанням порядку денного роботи з'їзду є обрання членів до складу Вищої ради правосуддя.

Під час інформаційного марафону, що відбувся 19 грудня 2022 року, всі кандидати до складу Вищої ради правосуддя мали змогу публічно представити та донести до делегатів з'їзду суддів України, суддів, правників, журналістів, інших зацікавлених осіб свою позицію та мотиви висунення, свої бачення майбутньої роботи у ВРП та відповісти на запитання.

Виступи кандидатів на посаду члена ВРП відбувалися в алфавітному порядку.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати