19 жовтня 2020, 12:51

Опендатабот проводить голосування по п‘яти запитаннях Президента

Опендатабот

Опендатабот проводить голосування по п’яти запитанням від Президента України. П’ять запитань вже поставлено 2 мільйонам користувачів сервісу, до опитування також можуть долучитися усі бажаючі. 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Як реалізувати право на участь у місцевих виборах, - Омбудсман".

Голосування стартувало у понеділок, 19 жовтня, о 9:00. А завершиться о 19:00. Результати громадської думки можна побачити в режимі реального часу. Динаміка голосування відображатиметься на сайті Опендатабот.

"Сервісом Опендатабот зараз користується понад 2 мільйони користувачів. У нас є можливість за кілька годин опитати сотні тисяч українців й вивести результати ріалтайм. Президент зможе оперативно отримати відповіді від народу на усі запитання, які його цікавлять", - коментує Олексій Іванкін, засновник Опендатабот.

Щоб взяти участь в опитування, достатньо перейти в Опендатабот за посиланням та відповісти на п’ять запитань.

Нагадаємо, що в Офісі президента Володимира Зеленського озвучили список запитань, які увійдуть у Всеукраїнське опитування 25 жовтня. Серед них:

1. Чи підтримуєте ви ідею довічного ув’язнення за корупцію в особливо великих розмірах?

2. Чи підтримуєте ви створення вільної економічної зони на території Донецької та Луганської областей?

3. Чи підтримуєте ви скорочення кількості народних депутатів до 300?

4. Чи підтримуєте ви легалізацію канабісу в медичних цілях - для зменшення болю у важких хворих?

5. Чи підтримуєте ви право України на використання безпекових гарантій визначених Будапештським меморандумом для відновлення її державного суверенітету й територіальної цілісності?

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати