10 жовтня 2022, 12:33

Оновлено порядок ведення касових операцій у національній валюті

Пресслужба НБУ

Національний банк України оновив порядок ведення касових операцій у національній валюті в Україні.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Нацбанк ухвалив рішення відкликати банківську ліцензію та ліквідувати АТ "БАНК СІЧ"

Про це повідомляє пресслужба НБУ.

Так, регулятор уточнив порядок ведення суб’єктами господарювання, зокрема небанківськими надавачами платіжних послуг, касових операцій з урахуванням загального порядку виконання платіжних операцій, послуг із зарахування та зняття готівкових коштів на/з рахунків користувачів.

Це дасть можливість небанківським надавачам платіжних послуг ефективніше працювати з суб’єктами господарювання та фізичними особами у сфері переказу коштів.

Відповідні норми містить постанова Правління Національного банку  України від 19 вересня 2022 року № 205 “Про затвердження Змін до Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні”, що набирає чинності з 8 жовтня 2022 року.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати