13 грудня 2022, 10:40

Офіс Генпрокурора запобігає порушенням в сфері законодавства про працю

Пресслужба Офісу Генпрокурора

Це обговорили Генеральний прокурор Андрій Костін, Голова Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова та Голова Національної служби посередництва і примирення Дмитро Кухнюк під час робочої зустрічі, повідомляє пресслужба ОГП.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Шістьом генералам росії повідомили про підозру за організацію вторгнення на Харківщину"

Розглянули напрацювання Офісу Генпрокурора, Комітету та НСПП в сфері запобігання порушень законодавства про працю та захисту прав людини у соціально-економічній сфері.

Учасники зустрічі акцентували увагу на необхідності розвитку та поглиблення соціального діалогу між виконавчою владою і представниками профспілок та роботодавців.

Серед іншого обговорили шляхи вдосконалення трудового законодавства, приведення його у відповідність з рекомендаціями Міжнародної організації праці та кращими практиками країн ЄС.

"Ми і надалі будемо приділяти увагу запобіганню порушень законодавства про працю. Важливо забезпечити соціальний мир в суспільстві у воєнний час та після нашої перемоги", – резюмував Андрій Костін. 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати