24 травня 2024, 18:11

Очільниці ради федерації рф повідомили про нову підозру

Пресслужба Офісу Генпрокурора

Голові ради федерації федеральних зборів рф повідомлено про підозру в посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України, виправдовуванні, визнанні правомірною, запереченні збройної агресії рф проти України, глорифікації її учасників, а також веденні агресивної війни. Про це повідомила пресслужба Офісу Генпрокурора.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Засуджено військовослужбовця рф, який залякував цивільне населення Херсонщини та ґвалтував місцеву жінку".

За даними слідства, користуючись своїми повноваженнями, підозрювана вчиняла дії, спрямовані на визнання керівництвом рф незалежності та суверенітету так званих лнр/днр.

"За попередньо узгодженим планом з вищим військово-політичним керівництвом рф, будучи головою сенату рф, вона поставила на голосування звернення президента держави-агресора про використання збройних сил рф за межами держави нібито для захисту їх населення. Цей факт дозволив збройним силам рф 22 лютого 2022 року здійснити повномасштабне вторгнення в Україну. Після окупації частини території України державою-агресором із метою зміни меж території та державного кордону України підозрювана організувала голосування щодо схвалення законів про прийняття до складу рф Херсонської, Запорізької областей та "лнр/днр"– ідеться в повідомленні.

В Офісі Генпрокурора вказали, що соратниця президента рф виправдовує збройну агресію рф проти України, розпочату у 2014 році. У своїх виступах, як зазначається, вона називає героями військовослужбовців зс рф, які вчиняли звірства на території України, та закликає далі нищити український народ.

Досудове розслідування здійснюється СБУ.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати