6 квітня відбулися збори суддів Жовтоводського міського суду Дніпропетровської області, на яких розглянуто питання щодо обрання на адміністративну посаду голови суду. Про це повідомила пресслужба суду.
![]() |
Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час! |
Читайте також: "Суд не дозволив ексакціонеру ПриватБанку анулювати кредитні договори з Національним банком".
За результатами таємного голосування головою Жовтоводського міського суду Дніпропетровської області було обрано суддю Кучму Віталія Володимировича, починаючи з 15 квітня 2023 року строком на три роки.
Відповідно до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" голова суду обирається на посаду строком на три роки, але не більш як на строк повноважень судді, в порядку, визначеному законом.