18 травня 2015, 10:05

Обрано 4 членів конкурсної комісії для формування Нацагентства з питань запобігання корупції

Урядовий портал

На ініціативних зборах обрано представників від громадських організацій до складу конкурсної комісії з проведення конкурсу з відбору кандидатів на посади членів Національного агентства з питань запобігання корупції, повідомляє Урядовий портал.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Як зазначив голова ініціативних зборів, заступник міністра Кабінету Міністрів України Роман Греба, всього було подано 51 заявку від громадських організацій. Відповідні заяви приймалися з 7 по 11 травня цього року. Всі організації були допущені і визначилися зі своїми представниками. В цілому було заявлено 19 кандидатів для участі в голосуванні, яке проводилося прозоро і публічно. 

Так, на ініціативних зборах було вибрано 4 кандидатів - Романа Верешу, Олега Самуся, Віктора Шлінчака та Олександра Ружицького.

Загалом до складу конкурсної комісії входитимуть 8 кандидатів: 4 від громадських організацій і по одному від Президента України, Верховної Ради, Уряду та Національного агентства з питань державної служби. Вони обиратимуть 5 членів Національного агентства з питань запобігання корупції. Новий орган створюватиме методологічні засади, розроблятиме концепції, перевірятиме декларації державних службовців та працюватиме  над створенням єдиного реєстру декларацій.

Подати заявки на конкурс з відбору кандидатів на посади членів агентства може кожен, хто має вищу освіту і має повних 35 років. Членів Нацагентства обиратимуться на 4 роки.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати