08 вересня 2020, 18:33

ОАСК просять скасувати рішення Нацради про анулювання ліценції "Прямий FM" в шести містах

Прес-служба ОАСК

До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшов позов телеканалу "Прямий" щодо оскарження рішення Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення про результати планової виїзної перевірки.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ОАСК просять скасувати постанову ЦВК про вибори 25 жовтня".

Про це повідомляє прес-служба ОАСК.

Зокрема, позивач просить суд скасувати рішення Нацради від 3 вересня 2020 року №1006, яким було анульовано ліценцію радіостанції "Прямий FМ" на мовлення в шести містах України - м.Марганці та м.Павлограді Дніпропетровської області, м.Мелітополі Запорізької області, м.Біла Церква та м.Переяслав-Хмельницький Київської області, м.Лубни Полтавської області у зв’язку із відсутністю передбаченого мовлення протягом року з дня видачі ліцензії.

Зазначається, що разом із позовом надійшла заява про його забезпечення, в якій позивач просить суд зупинити дію вказаного рішення Нацради до моменту набрання законної сили рішенням у справі. Серед інших вимог - заборонити Нацраді звертатись до операторів телекомунікацій із заявою про виконання вказаного рішення, а операторам - виконувати оскаржуване рішення.

Так, наразі судом вирішується питання наявності правових підстав вжиття заходів забезпечення позову та відкриття провадження в адміністративній справі.

Нагадаємо, ОАСК просять скасувати щоденне виконання Державного Гімну у школах Києва.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати