20 травня 2024, 17:21

Новий проєкт кіберполіції: чатові онлайн

Пресслужба кіберполіції

Начальник відділу управління протидії кіберзлочинам у місті Києві, майор поліції Олег Дубіна повідомив, що чатові онлайн – це проєкт, який входить до екосистеми BRAMA, створений волонтерами та небайдужими громадянами за підтримки Департаменту кіберполіції, головною ідеєю якого є протидія інформаційній експансії ворога.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Вебсайт «Чатові онлайн» створено як альтернативу Telegram, який об’єднуватиме декілька напрямків діяльності для більшого зацікавлення та залученості користувачів.

Що пропонує проєкт?

(для перегляду натисніть на зображення)

Чатові 1

Чатові 2

Чатові 3

Як зареєструватись на сайті Чатові онлайн?

Вебсайт “Чатові онлайн” розробляється Ukrainian IT HUB за підтримки Акселераційної програми Act to Support проєкту “Фенікс”, що виконується Фондом Східна Європа коштом Європейського союзу. 

Чатові 4

Екосистема Брама направлена на захист медіапростору від російської пропаганди, блокування каналів поширення дезінформації, протиправного та забороненого контенту. Також метою проєкту є покращення медіаграмотності українців, зменшення впливу пропаганди на суспільство та популяризація безпечного поводження в інтернеті.

Насамперед соціальний проєкт Брама – це синергія громадян, приватного та державного секторів у протидії дезінформації та незаконному контенту в інформаційному просторі. Головна мета проєкту – очищення інформаційного простору від російської пропаганди та дезінформації, знищення осередків незаконного поширення протиправного та забороненого контенту.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати