22 жовтня 2021, 15:49

Новий Голова Верховного Суду склав присягу члена ВРП

Пресслужба ВРП

22 жовтня 2021 року Пленум Верховного Суду таємним голосуванням обрав нового Голову Верховного Суду – Секретаря Великої палати Верховного Суду суддю Всеволода Князєва. У першому турі його підтримали 98 суддів Верховного Суду.  


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Голова Верховного Суду обирається з числа суддів Верховного Суду строком на чотири роки з правом обіймати посаду Голови Верховного Суду не більше двох строків поспіль.

Голова ВС за посадою входить до складу Вищої ради правосуддя та складає присягу члена на засіданні Пленуму Верховного Суду, на якому його обрано на цю посаду.

Член Вищої ради правосуддя набуває повноважень з моменту складення присяги, але не раніше дня, наступного за днем закінчення повноважень відповідного члена Вищої ради правосуддя.

Всеволод Князєв займе посаду Голови ВС з 1 грудня 2021 року, після завершення каденції нинішнього Голови Верховного Суду Валентини Данішевської.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати