20 серпня 2015, 16:44

Нових прикордонників будуть набирати за принципом Національної поліції - Яценюк

Урядовий портал

Державна прикордонна служба України прийняла рішення про запровадження експерименту на кшталт того, який був проведений при формуванні нової української національної поліції. Про це Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк повідомив у четвер, 20 серпня, під час ознайомлення зі Стратегією реформування прикордонного відомства в аеропорту «Бориспіль», інформує Урядовий портал.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


«У низці аеропортів України як перший етап ми проводимо тренінги і наймаємо нових фахівців Державної прикордонної служби, в новій формі, з новою заробітною платою, але які будуть потребувати інших знань, іншого навчання, інших тренінгів і, саме основне, - це іншого ставлення до громадян країни», - зазначив Арсеній Яценюк.

Прем’єр-міністру було презентовано етапи реформування органів та підрозділів Держприкордонслужби в рамках проекту, а також зразки нової форми одягу прикордонників.

Реалізація представленого проекту, який проходить під гаслом: «Служити, захищати, допомагати», дозволить подолати корупційну складову серед персоналу та підвищити рівень довіри суспільства до Держприкордонслужби.

Для початку проект запроваджується у двох аеропортах: «Жуляни» та «Гостомель». «І треба шукати кошти на Бориспіль, тому що це зараз самий основний хаб, де найбільша кількість пасажирів переміщується», - наголосив Глава Уряду.

Арсеній Яценюк висловив сподівання, що «далі ця система буде продовжуватися в цілому по всій Україні».

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати