06 жовтня 2021, 11:49

НКЦПФР розробила проєкт ліцензійних умов щодо діяльності з торгівлі фінансовими інструментами

Пресслужба НКЦПФР

НКЦПФР (Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку) на засіданні 05 жовтня 2021 року схвалила проєкт Ліцензійних умов провадження професійної діяльності на ринках капіталу – діяльності з торгівлі фінансовими інструментами. 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Документом передбачено встановлення вимог, обов'язкових для виконання при отриманні ліцензії на провадження діяльності з торгівлі фінансовими інструментами, перелік документів, які подаються заявником для видачі ліцензії.

А також особливості поєднання видів діяльності з торгівлі фінансовими інструментами між собою та з іншими видами професійної діяльності на ринках капіталу та організованих товарних ринках Проєктом визначені вимоги для отримання ліцензії та провадження діяльності з торгівлі фінансовими інструментами за такими її видами:

  • субброкерська діяльність;
  • брокерська діяльність;
  • дилерська діяльність;
  • діяльність з управління портфелем фінансових інструментів;
  • інвестиційне консультування;
  • андеррайтинг та/або діяльність з розміщення з наданням гарантії;
  • діяльність з розміщення без надання гарантії.

Проєкт рішення розроблено відповідно до Закону України «Про державне регулювання ринків капіталу та організованих товарних ринків» та з метою приведення нормативно-правових актів Комісії у відповідність до вимог Закону України «Про ринки капіталу та організовані товарні ринки».Найближчим часом проєкт буде розміщено на офіційному вебсайті Комісії для отримання пропозиції і коментарів від професійної спільноти та всіх зацікавлених сторін. 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати