24 травня 2023, 11:32

НБУ оновив лінійку тарифів на депозитарні послуги

Пресслужба НБУ

Національний банк, зважаючи на особливості функціонування фінансового ринку в умовах воєнного стану, оновив лінійку тарифів на депозитарні послуги та послуги щодо обліку й обігу депозитних сертифікатів Національного банку.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Уряд схвалив механізм формування резерву працівників для роботи на деокупованих територіях"

Про це повідомляє пресслужба НБУ.

Оновлена тарифікація передбачає приведення тарифів у відповідність до собівартості послуг. Так, деякі тарифи на депозитарні послуги знижено порівняно з діючою тарифною сіткою. Водночас окремі тарифи переглянуто в бік збільшення з урахуванням зростання їх поточної собівартості та майбутніх потреб Національного банку в розвитку відповідних напрямів діяльності. 

За оцінками Національного банку, справедливе ціноутворення вартості послуг позитивно впливатиме на прийняття інвесторами рішень про придбання облігацій внутрішньої державної позики (далі – ОВДП).  

З метою пролонгації сприятливих умов для збільшення обсягів купівлі військових ОВДП широким колом інвесторів, зокрема населенням, а також розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів шляхом придбання таких цінних паперів збережено нульову тарифікацію послуг (операцій) з обслуговування обліку та обігу військових ОВДП до дати їх погашення.

Також для зручності клієнтів оптимізовано структуру тарифів – їх перелік скорочено.

Оновлення лінійки тарифів на депозитарні послуги затверджене постановою Правління Національного банку України від 23 травня 2023 року № 70 "Про внесення змін до постанови Правління Національного банку України від 06 серпня 2022 року № 173", що набирає чинності з 24 травня 2023 року. 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати