18 квітня 2018, 15:42

НБУ надав Укрпошті ліцензію на переказ коштів

Прес-служба Національного банку України

Національний банк України прийняв рішення про надання ПАТ «УКРПОШТА» ліцензії на переказ коштів без відкриття рахунків. Повідомляє прес-служба Нацбанку.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: «Президент призначив члена Ради НБУ».

Відповідне рішення було прийнято на підставі постанови Правління Національного банку України від 21.12.2017 № 138 «Про надання національними операторами поштового зв’язку фінансової послуги з переказу коштів».

З огляду на отримання ліцензії Національний банк України також зареєстрував договори про участь ПАТ «УКРПОШТА» у міжнародних платіжних системах VISA та MasterCard, а також розпочав процедуру вступу ПАТ «УКРПОШТА» до Національної платіжної системи «Український платіжний простір».

Відтепер ПАТ «УКРПОШТА» зможе здійснювати обслуговування клієнтів з використанням платіжних карток. Це сприятиме розширенню фінансової інклюзії, зокрема створить нові можливості для доступу до фінансових послуг населення в сільській місцевості та віддалених районах України, сприятиме збільшенню рівня безготівкових розрахунків в Україні та підвищенню якості на ринку платіжних послуг.

«ПАТ «УКРПОШТА» має більше 11 тис. відділень. Таке рішення дасть змогу розширити платіжну інфраструктуру для здійснення безготівкових платежів. Крім того, цей крок є дуже важливим для побудови в нашій державі cashless economy та збільшення обсягів безготівкових розрахунків, особливо в невеликих містах і селах, де зараз переважають  розрахунки готівкою», – зазначив директор Департаменту платіжних систем та інноваційного розвитку Національного банку України Олександр Яблунівський.

Довідково: на сьогоднішній день ліцензії на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків мають 61 небанківська фінансова установа та національний оператор поштового зв’язку ПАТ «УКРПОШТА».

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати