25 січня 2020, 12:29

НБУ: банки продовжать пом’якшувати стандарти кредитування

Прес-служба НБУ

У І кварталі 2020 р. банки продовжать пом’якшувати стандарти кредитування.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "НБУ видав першу ліцензію на здійснення валютних операцій лайф-страховику".

Про це повідомляє прес-служба НБУ.

Так, у січні-березні банки прогнозують подальше збільшення портфелів кредитів населенню та бізнесу, а також приплив депозитів з обох сегментів. Для ринку іпотечного кредитування переважна більшість опитаних банків не очікують змін у попиті з боку населення, хоча великі банки окремо зазначили, що розвиток ринку нерухомості та споживацька впевненість можуть несуттєво його збільшити.

Також банки очікують пом’якшення стандартів надання позик для малого та середнього бізнесу, гривневих кредитів, а також короткострокових позик. Так само вони очікують на пом’якшення стандартів споживчого кредитування.

При цьому до кінця березня банки прогнозують зниження кредитного та операційного ризику, і не очікують змін процентного, валютного ризику та ризику ліквідності.

Як зазначають у НБУ, наступне опитування про умови банківського кредитування про очікування на ІІ квартал 2020 р. буде опубліковано у квітні 2020 р.

Нагадаємо, платіжна інфраструктура України переходитиме на міжнародний стандарт ISO 20022.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати