28 вересня 2022, 17:17

НАЗК запросило нардепа Григорія Суркіса для надання пояснень через отримання подарунка

Пресслужба НАЗК

23.09.2022 НАЗК повторно викликало Григорія Суркіса для ознайомлення з протоколом про адміністративне правопорушення, надання пояснень і зауважень до його змісту. У запрошенні, яке було надіслано народному депутатові за місцем проживання, а також на адресу Апарату Верховної Ради України, запропоновано з’явитися для виконання зазначених процесуальних дій упродовж тижня з 26.09.2022 по 30.09.2022.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "В Офісі Президента презентували проєкт спеціального трибуналу щодо злочину агресії проти України"

У чому суть порушення?

Народний депутат України Григорій Суркіс одержав від Національного олімпійського комітету України подарунок у негрошовій формі, вартість якого перевищує один прожитковий мінімум, встановлений для працездатних осіб.

"Такі дії народного депутата України свідчать про вчинення ним адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією. Відповідальність за таке порушення передбачена ч. 1 ст. 172-5 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП) — порушення обмежень щодо одержання подарунків та передбачає штраф від 1700 до 3400 грн  із конфіскацією такого подарунка",- йдеться у повідомленні.

Починаючи з червня, НАЗК неодноразово запрошувало народного депутата України для ознайомлення з протоколом про адміністративне правопорушення, надання пояснень і зауважень до його змісту, отримання другого примірника протоколу (ч. 3 ст. 256 КУпАП).

Однак, незважаючи на численні запрошення, народний депутат України так і не прибув до Національного агентства.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати