05 лютого 2020, 16:48

НАЗК: декларувати потрібно всі банківські рахунки

Вісник ДФСУ

У НАЗК нагадали, що відомості про банківські рахунки потрібно декларувати незалежно від наявності коштів на карті або закінчення строку їх дії.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Уряд схвалив річну програму Україна-НАТО".

Так, з 1 січня 2020 р. суб’єкти декларування мають внести в декларацію відомості про всі банківські рахунки, відкриті на ім’я суб’єкта декларування або члена його сім’ї, незалежно від наявності залишку коштів на них станом на 31 грудня звітного періоду.

Також у НАЗК додали, що це стосується і карток, термін строку дії яких скінчився - завершення строку дії банківської карти не тягне за собою автоматичне закриття банківського рахунка. Тому відомості про такий рахунок необхідно також зазначити у відповідному розділі декларації.

Крім цього, потрібно декларувати відомості про фінансову установу, якщо у вас більше половини днів звітного періоду був доступ до банківського сейфу. Такий доступ міг мати як сам суб’єкт декларування, так і члени його сім’ї. Доступ до сейфу має бути на кінець звітного періоду впродовж 183 днів.

За інформацією Вісника ДФСУ.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати