09 жовтня 2020, 15:50

Наявність податкового боргу можна перевірити у е-кабінеті платника податків

ГУ ДПС у м. Києві

Головним управлінням ДПС у м. Києві проводиться активна робота з громадянами, які мають борг зі сплати податків. Зокрема, профільним підрозділом столичної податкової здійснюється розсилка письмових повідомлень з вимогою сплатити заборгованість. Однак, перевірити її наявність можна самостійно, не чекаючи повідомлень від податкової та не відвідуючи контролюючий орган.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Податкове адміністрування: як позбутися податкової застави?".

"Платники податків можуть з’ясувати інформацію про наявність (відсутність) податкового боргу, скориставшись сервісом ДПС України Електронний кабінен", - наголосив заступник начальника Головного управління ДПС у м. Києві Олександр Туру.

Як зазначив Олександр Олександрович, у приватній частині Електронного кабінету режим "Стан розрахунків з бюджетом" надає користувачам доступ до особових рахунків зі сплати податків, зборів та інших платежів (дані інтегрованої картки платника), де платник може ознайомитися з усіма необхідними даними.

"В умовах карантинних обмежень платникам не потрібно відвідувати Центри обслуговування платників щоб зробити звірку по розрахунках. Можна скористатися послугами Електронного кабінету і отримати всю інформацію онлайн. Єдине, на що слід звернути увагу, вхід у приватну частину електронного кабінету здійснюється з використанням електронного цифрового підпису. Про його наявність потрібно подбати завчасно,отримавши його у відповідних підрозділах чи онлайн", - наголосив заступник начальника столичної податкової.

Також Олександр Олександрович підкреслив, що скориставшись послугами Електронного кабінету, платник має можливість своєчасно дізнатися про наявність податкового боргу, сплатити його та уникнути заходів примусового стягнення.

Вхід до сервісу Електронний кабінет можна здійснити за посиланням.

Нагадаємо, Київські платники податків перерахували до бюджету близько 87,6 млрд грн.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати