08 жовтня 2021, 14:30

Наступного Голову Верховного Суду оберуть 22 жовтня

Сьогодні, під час Пленуму ВС, Голова суду Валентина Данішевська анонсувала, що на наступному Пленумі відбудуться вибори нового Голови ВС. Засідання Пленуму призначено на 22 жовтня.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


"Шановні колеги, я не буду пропонувати свою кандидатуру на цю посаду. Ви напевно знаєте, що скоро добігає кінця моя суддівська кар’єра. Отже мусимо шукати в наших рядах наступного голову Верховного суду", - наголосила Валентина Данішевська.

Нагадуємо, що 30 листопада 2021 року спливає чотирирічний термін перебування Валентини Данішевської на посаді Голови ВС.

"Ми хочемо це зробити в найкращих європейських традиціях. Завчасно. Як ви знаєте Європейський суд з прав людини обрав голову суду за пів року до того як сплинуть повноваження діючого голови. Цей час ми використаємо для того, щоб я могла передати новому голові всі повноваження, досвід і все що я надбала перебуваючи на цій посаді" - зазначила Голова ВС.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати