22 червня 2022, 14:28

Наступні засідання Етичної ради відбудуться 23 та 24 червня

Етична рада

23 та 24 червня 2022 року о 10:00 відбудуться засідання Етичної ради. Рада прийме рішення про відповідність критерію професійної етики та доброчесності кандидатів на посаду члена Вищої ради правосуддя від Верховної Ради України та проведе співбесіди з вісьмома кандидатами на посаду члена ВРП.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "23-24 червня 2022 р. відбудуться співбесіди з кандидатами на посаду судді КСУ"

Про це повідомляє Етична рада.

Порядок денний на 23 червня:

  1. Обговорення та прийняття рішення щодо відповідності критерію професійної етики та доброчесності кандидатів на посаду члена ВРП від Верховної Ради України, співбесіди з якими відбулися раніше.
  2. Проведення співбесід з кандидатами на посаду члена ВРП від З'їзду представників юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ: Лілією Орел, Миколою Хавронюком, Сергієм Меленком та Оксаною Грабовською.

Порядок денний на 24 червня:

  1. Проведення співбесід з кандидатами на посаду члена ВРП від З’їзду суддів України: Любов'ю Грушковською, Дмитром Гудимою, Інною Калугіною та Владиславом Костенком.

Відповідно до Рішення Етичної ради, співбесіди проводитимуться дистанційно у режимі відеоконференції з використанням засобів електронного зв’язку.

Онлайн трансляція буде доступна на YouTube-каналі "Судової влади України".

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати