27 липня 2022, 14:18

Народного депутата Андрія Костіна призначили новим Генеральним прокурором України

Верховна Рада України призначила народного депутата від «Слуги Народу» Андрія Костіна новим Генеральним прокурором України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Міністрів часів Януковича, які готували Харківські угоди оголошено у державний та міжнародний розшук"

За відповідне рішення проголосували 299 народних обранців.

Призначити Генеральним прокурором України Андрія Костіна запропонував Раді Президент України. 

Андрій Костін родом із Одеси. Народився 17 квітня 1973 року. Має юридичну вищу освіту - закінчив Одеський державний університет ім. І. І. Мечникова за спеціальністю "правознавство". 

Костін працював у різних адвокатських компаніях та інших організаціях. Пройшов шлях від юриста до керівника компанії.

Він очолював адвокатську компанію "Право”. Також був заступником голови Ради адвокатів Одеської області, заступником голови президії Об'єднання адвокатів "Одеська обласна колегія адвокатів".

Політичну діяльність розпочав у 2010 році, коли став депутатом Одеської міськради.

У 2019 році був кандидатом у народні депутати від партії "Слуга народу". На час парламентських виборів: заступник голови Ради адвокатів Одеської області, безпартійний.

До останнього часу був заступником голови комітету Верховної Ради з питань правової політики, очільником підкомітету з питань виконання рішень Європейського суду з прав людини та альтернативного розв'язання спорів.

Також Костін входив до делегації для участі у Тристоронній контактній групі і працював в робочій підгрупі з політичних питань. Нардеп входить до Національної ради з питань антикорупційної політики

У 2021 році отримав почесне звання Заслужений юрист України.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати