14 липня 2015, 12:55

Нардепи відклали скасування недоторканності до кінця літа

Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України

Верховна Рада України прийняла Постанову "Про подальшу роботу над законопроектом про внесення змін до Конституції України щодо недоторканності народних депутатів України та суддів", повідомляє Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


  З метою забезпечення реалізації вимог статті 159 Конституції України у процесі розгляду законопроекту про внесення змін до Конституції України щодо недоторканності народних депутатів України та суддів (реєстр. №1776), у зв’язку з Висновком Конституційного Суду України від 16 червня 2015 року у справі за зверненням Верховної Ради України про надання висновку щодо відповідності цього законопроекту вимогам статей 157 і 158 Конституції України, відповідно до статті 150 Регламенту Верховної Ради України Верховна Рада України постановляє:

1. Встановити строк:

1) подання пропозицій та поправок до законопроекту - до 15 серпня 2015 року;

2) опрацювання комітетами Верховної Ради України з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України, з питань бюджету, з питань запобігання і протидії корупції, з питань європейської інтеграції - до 25 серпня 2015 року включно.

2. Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя після 25 серпня організувати надання народним депутатам України документів, передбачених частиною третьою статті 150 Регламенту Верховної Ради України.

3. Провести розгляд законопроекту про внесення змін до Конституції України щодо недоторканності народних депутатів України та суддів (реєстр. №1776) на пленарному засіданні Верховною Радою України після 25 серпня 2015 року.

Проект постанови зареєстровано за №1776/П2.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати