17 квітня 2020, 16:44

НААУ створила комітет з господарського права та процесу

НААУ

Розпорядженням Голови Національної асоціації адвокатів України, Ради адвокатів України створено Комітет з господарського права та процесу. Головою Комітету призначено адвоката Сергія Тюріна.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Мінрегіон удосконалює систему формування державної регіональної політики".

Про це повідомляє НААУ.

"Станом на сьогодні господарсько-правові відносини - одні з найбільш динамічних на теренах України, беручи до уваги кількість правочинів, що вчиняються у відповідній сфері. Тисячі господарських договорів укладаються кожного дня, сотні тисяч робіт виконуються щотижня, мільйони одиниць товару виробляються щомісяця на виконання відповідних договорів. Значна частина вказаних правовідносин потребує досудового та судового врегулювання за участі адвокатів. Тому новостворений Комітет буде відповідальний, зокрема, за обмін досвідом між адвокатами у сфері господарського права та процесу", - зазначив пан Тюрін.

Сергій Тюрін, адвокат, керуючий партнер INSTATE GROUP, спеціалізується у сферах судової практики, вирішення корпоративних спорів, захисту керівників та власників бізнесу від кримінальних переслідувань, був обраний до числа п'яти фіналістів "Юридичної премії 2015 року" в номінації "Кращий судовий юрист", видання "The Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients" відзначало Сергія як одного з активних судових юристів в Україні, також Сергій неодноразово відзначений у рейтингу "ТОП 100 кращих юристів України" та "Лідери практик" галузевого видання "Юридична газета" у практиках White Collar Crime та "Судова практика", автор багатьох публікацій на теми судової практики, корпоративного права, питань взаємодії з органами державної влади (GR), має досвід громадської діяльності в правничій сфері.

Нагадаємо, у Київському районному суді міста Полтави обрали керівництво.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати